Hızlı ve Kolay Bir Şekilde
Hemen Fransızca Öğrenmek istermisiniz?

Fransızca Dil Kursu

72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.
5-7 Kişilik özel sınıflarda
Öğrenme Garantili Eğitimler

Hızlı Başvuru Formu

  Fransızca Dil Eğitimi

  Fransızca Dil Kursu Kadıköy, Fransızca Dil Kursu Mecidiyeköy ve Fransızca Dil Kursu Bakırköy kurumlarımızda verilen eğitimlerimiz klasik yöntemlerden farklı olup daha fazla soru-cevap tekniğine dayanan ve özellikle dilin kullanımına daha fazla yönlendiren aktif metot tekniğidir. Bu şekilde eğitim alan öğrencilerimiz, ülkemizde genelde verilen klasik ve yoğun gramer ağırlıklı programlar yerine kullanıma ağırlık verilen, öğrencilerin Türkçe düşünmeden refleksi ve hızlı olarak dili konuşmaları mailleşme ve yazışma edinimlerini çok hızlı bir hale getiren eğitim sistemidir.

  Kadıköy, Bakırköy ve Mecidiyeköy Fransızca Kurslarımızda eğitim alan öğrencilerimiz

  • 5-7 kişilik kontenjan sınıflarımızda eğitim görmekte olup bu kontenjan yeterli ölçüde öğrencilerimize Fransızca dilinde rol verme konusunda yeterli zamanı sağlamaktadır.
  • Fransızca Kursu ‘muzda eğitimlerimiz her bir kur 72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.
  • Her 8 hafta sonunda öğrencilerimiz hangi nedenle olursa olsun 100 üzerinden 75 puan barajını konuşma-okuma-dinleme ve yazma bölümlerinde yakalayamadıklarında ücretsiz kur tekrarlarına şekilsiz ve şartsız olarak zorunlu katılmak durumunda olmaktadır.
  • Bu sistemimiz ile öğrencilerimiz ders devamlılıklarını sürdürdükleri sürece Fransızca dilini öğrenmek kaçınılmaz olmaktadır.

  Özel Ders ve Yerinde Eğitim İmkanı

  Yoğun iş temposunda, sürekli seyahat etme durumunda olan mevcut grup programlarına devamlılık sağlamakta zorlanan öğrencilerimize kendilerinin uygun olduğu gün ve saatlere göre oluşturulan bire bir özel ders şeklinde ve ya kendi kurum bünyelerinde şirket çalışanlarına yerinde eğitim hizmet imkanı kursumuz tarafından sağlanmaktadır.

  Fransızca Kursumuzda eğitim alan öğrencilerimiz için gramer anlamında zor gelen bir dil olsa da özellikle verdiğimiz eğitimlerde kullanımı daha ön planda tutmakta ve başarıyı çok daha fazla kolaylaştırmaktadır.

  Peki Neden Fransızca Öğrenmeliyiz?

  Öncelikle Fransızca toplam 5 kıtada yaklaşık 230 Milyon kişi tarafından kullanılmaktadır.

  Fransızca kursu özellikle İngilizce kursundan sonra en çok tercih edilen kurs programlarından olmakla beraber sağladığı katkılar oldukça fazladır. Fransızca öğrendiğinizde modadan gastronomiye, edebiyattan bilim ve mimariye kadar bir çok konu hakkında makaleler okuyabilirsiniz. Fransızca Avrupa birliği, Birleşmiş Milletler, UNESCO, NATO, uluslararası komiteler ve çok daha fazla uluslar arası örgütün resmi dillerinden biridir.

  Genel Bilgiler

  Eğitim Gün ve Saatleri

  Hafta içi ve hafta sonu gündüz ve akşam saatlerinde derslerimize katılabilirsiniz

  Eğitim Programı

  Eğitimlerimiz her bir kur 72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.

  Lokasyonlar

  Kadıköy, Mecidiyeköy ve Bakırköy şubelerimizden bu eğitimi alabilirsiniz.

  Sınıflar

  5-7 Kişi arasında değişen öğrenci sayısı ile teknolojik olarak üst seviyede sınıflarda derslerimiz verilmektedir.

  Ödeme Şekli

  Nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile ödemeyi taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.