Çocuklar İçin İngilizce Eğitimi

Uzun yıllardır örgün veya online İngilizce programlarında en çok tercih edilen kurs olan akademilerimiz online 3-6 yaş ve 7-17 yaş ingilizce kursu programlarıyla çok kapsamlı bir eğitim hizmetini öğrencilerimiz için sunmaya devam etmektedir.

Akademimizde İngilizce eğitiminin seviyeleri olan (A1-A2-B1-B2-C1-C2) Programlarının tamamında grup veya özel ders hizmeti verilmektedir. Online 3-6 yaş grubu ve 7-17 yaş grubu ingilizce kursu programı kapsamında kursiyerlerimize kullanacakları materyaller verilmekte olup, kaçırdıkları dersler tekrar video olarak izleyebilme imkanı  verilmektedir. 3-6 yaş ve 7-17 yaş grubu ingilizce programında öğrencilerimizin hem okula destek programları desteklenmekte hem de aktivite metoto ile bol akiviteli olarak dil kullanım düzeyleri artırılmaktadır. Eğitimlerin sonunda başarılı olan öğrencilerimize mezun oldukları seviye için kur bitirme sertifikası verilmektedir.

Bilimsel yapılan çalışmalar her hangi bir yabancı dil eğitimine küçük yaşta başlamanın öğrencilerin hem daha hızlı öğrenebilmeleri hem de eğitimin kalıcılığı açısından etkili sonuçlar gözlemlenmektedir. Erken  yaşta özellikle çocuklarımızın hangi dile ilgi duyduğu ve öğrenme hızı belirlenmeli ve geleceklerine yönelik en doğru dil eğitimi planı uygulanmalıdır. Öğrencileri istemedikleri bir dil eğitminde zorlamak genel anlamda öğrenclerin dil eğitminde soğumasına neden olabilmektedir. Bu sebeple akademimizde öğrencilerimin ilgi alanları ve istekleri doğrultusunda eğitmenlerimiz tarafından doğru koçluk hizmeti ile dil eğitmine yönlendirilmektedir.

Hızlı Başvuru Formu

  Sıkça Sorulan Sorular

  Eğitimi Hangi Günlerde Alabilirim?

  Hafta içi ve hafta sonu gündüz ve akşam saatlerinde derslerimize katılabilirsiniz

  Hangi Şubeden Eğitim Alacağım?

  Kadıköy, Mecidiyeköy ve Bakırköy şubelerimizden bu eğitimi alabilirsiniz.

  Sınıflar Kaç Kişi Olacak?

  5-7 Kişi arasında değişen öğrenci sayısı ile teknolojik olarak üst seviyede sınıflarda derslerimiz verilmektedir.

  Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

  Nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile ödemeyi taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

  Genel İngilizce Grup Eğitimleri

  Başarıya Giden Yol

  Yabancı Dil Akademesi

  home-seven-img-16

  Yıllık
  Garantili Eğitim

  home-six-target

  Hedeflerinizi Oluşturun!

  Sizin için en iyi olanı seçin!
  home-six-star-1